Savo, kaip juvelyro, profesinio kelio pradžią sieju su studijomis Talino dailės akademijoje. Jau po studijų, dirbdamas Darijaus Gerliko galerijoje juvelyriką pamilau iš visai kitos pusės – techninės. Dabar jau ir pačiam nemažai tenka dėstytojauti, padėti ir kitiems atrasti juvelyrikos grožį. Mėgstu tą jausmą.

Nebandau savęs įsivaizduoti po metų ar penkerių. Man svarbiausias dabarties momentas. Tai anaiptol nereiškia tikslų neturėjimą – greičiau priešingai – būti laisvu ir atvirai priimti netikėtai pasirodančias galimybes yra kūrėjo bruožas, kuris artimas mano asmenybei.

Kuriant mane labiausiai žavi procesas. Tas esamas momentas, kada tauraus metalo medžiaga transformuojasi į jautrų, gyvą kūrinį, kuris įkūnija meistro mintį. Ir dar žaviau, kai toje materializavusioje mintyje kiekvienas įžvelgia tai, kas artima būtent jam.

Mano kūrybos pagrindą sudaro dirbiniai iš aukso ir sidabro. Netolimoje ateityje planuoju įtraukti ir paladį. Dirbu su brangakmeniais, safyrais, granatais, citrinais ir, žinoma, briliantais.

GARANTIJA

Visi mano kuriami ir parduodami juvelyriniai dirbiniai  atitinka tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus kokybės standartus, yra pažymėti teisės aktų reikalavimus atitinkančiais kokybės ženklais: prabomis, brangakmenių sertifikatais, atsakomybės ženklais.

 

ATNAUJINIMAS

Visiems papupšalams, kuriuos pas mane įsigyjate, atlieku nemokamą atnaujinimą – nešvarumų nuvalymą, nupoliravimą ar paviršiaus numatinimą. Paslauga atliekama, pateikus kūrinio etiketę, kuri išduodama kiekienam mano gaminiui.

TAISYKLĖS

GARANTIJOS IR APTARNAVIMAS

  • Visi mano kuriami ir parduodami juvelyriniai dirbiniai  atitinka tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus kokybės standartus, yra pažymėti teisės aktų reikalavimus atitinkančiais kokybės ženklais: prabomis, brangakmenių sertifikatais, atsakomybės ženklais.
  • Visiems papuošalams, kuriuos pas mane įsigyjate, atlieku nemokamą atnaujinimą – nešvarumų nuvalymą, nupoliravimą ar paviršiaus numatinimą. Paslauga atliekama, pateikus kūrinio etiketę, kuri išduodama kiekienam mano gaminiui.

Čia formalumas, o tinkamą sprendimą visada rasime!