GRĄŽINIMAS

Visiems mano dirbiniams yra suteikiama grąžinimo garantija. Įsigiję juvelyrikos dirbinį el. parduotuvėje www.mossjewellery.com galite jį grąžinti per 14 dienų. Kadangi visi dirbiniai yra užsakomi individuliai, grąžinimas galimas tik tada, jei papuošalas yra nekokybiškas. Dirbinys turi būti pristatytas arba išsiųstas registruotu paštu/per kurjerių tarnybą adresu Individuali įmonė „M. Onaičio juvelyrika“, Naugarduko g. 18-1, 03225 Vilnius, prieš tai informavus el. paštu info@mossjewellery.com. Grąžinamas dirbinys privalo būti originaliame, tvarkingame įpakavime su grąžinamai prekei priklausančiu Juvelyrikos dirbinio pritvirtinta etikete, pritvirtintais kokybės sertifikatais, būti nedėvėtas, nepraradęs prekinės išvaizdos bei neturėti mechaninių pažeidimų žymių, atsiradusių dėl Kliento kaltės.

PRISTATYMAS

Pristatysime Jūsų užsakytą papuošalą iki pat durų  nemokamai.
Papuošalą supakuosime dailioje dėžutėje.
Į visus klausimus atsakysiu telefonu +370 686 60276 arba el. paštu info@mossjewellery.com

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Visus mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytus juvelyrikos dirbinius (toliau – pirkinius/užsakymą/siuntą) pristatome nemokamai.
 • Pirkiniai siunčiami per kurjerių tarnybą. Būtina nurodyti Gavėjo vardą, pavardę, tikslų adresą ir telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir sutarti dėl patogaus pristatymo laiko.
 • Užsakymo gavimo laiku yra laikomas laikas, kai pilnas apmokėjimas yra įskaitytas į Pardavėjo banko sąskaitą.
 • Užsakyto juvelyrinio dirbinio gamyba trunka apie 3 savaites, pristatymas 1-2 dienas. Esant poreikiui, gamybos laikas gali būti koreguojamas.
 • Jeigu prekės Klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės Klientas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta Individualiai įmonei “M. Onaičio juvelyrika”. Su Klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.
 • Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytus juvelyrikos dirbinius siunčiame ir į užsienį. Pristatymo laikas užsienyje priklauso nuo šalies ar regiono. Parašykite mums el. paštu info@mossjewellery.com tikslų adresą ir mes patikslinsime galimus siuntimo būdus ir kainas.
 • Individuali įmonė “M. Onaičio juvelyrika” apdraudžia kiekvieną siuntinį iki tol, kol jis bus pristatytas Kliento nurodytu adresu. Atsiimant siuntinį reikės pasirašyti, kad siunta pasiekė Jus sėkmingai. Nuo tuo momento atsakomybę už pirkinį tenka Jums. Jeigu pirkinio gavėjas bus kitas asmuo, o ne Jūs (pvz. dovanos atveju), tai tokio gavėjo parašas bus taip pat laikomas atsiėmimo patvirtinimu ir atsakomybės perėjimu.
 • Pirkinį alite atsiimti, užsukite į įmonę, adresu Naugarduko g. 18-1, 03225 Vilnius,. Svarbu perkant pasirinkti „atsiimti parduotuvėje“ pristatymo būdą. Žinodami atvykimo laiką, informuokite mus telefonu +370 686 60276. Atvykusio atsiimti asmens vardas ir pavardė turi sutapti su mokėtojo vardu ir pavarde (turėkite Jūsų ID patvirtinantį dokumentą).

APMOKĖJIMAS

 • Sumokėti už juvelyrinius dirbinius galima grynaisiais pinigais, debetine ar kreditine kortele, bankiniu pavedimu.
 • Sumokėti už juvelyrinius dirbinius, perkant elektroninėje parduotuvėje www.mossjewellery.com galima šiais būdais:
  • bankiniu pavedimu iš bet kurio Lietuvos banko į mūsų įmonės sąskaitą (Individuali įmonė „M. Onaičio juvelyrika“ A.s. Nr.: LT887230000001468758 UAB Medicinos bankas). Į mokėjimo paskirtį būtina įrašyti Gamybos kvito Nr. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti tik po pinigų įskaitymo į Pardavėjo sąskaitą;
  • per Paysera sistemą;
  • per Paypal sistemą. Norint mokėti šiuo būdu, prašome susisiekti nurodytais kontaktais info@mossjewellery.com, +370 686 60276.

 

GRĄŽINIMAS

 

 • Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, kokybiški juvelyriniai dirbiniai yra nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes. Dirbinys turi būti pristatytas arba išsiųstas registruotu paštu/per kurjerių tarnybą adresu Individuali įmonė „M. Onaičio juvelyrika“, Naugarduko g. 18-1, 03225 Vilnius, prieš tai informavus el. paštu info@mossjewellery.com.
 • Prekės nepriimamos atgal ir pinigai negrąžinami, jei kokybiškos prekės pakuotė ir / ar kokybės sertifikatai/etiketės yra pažeistos arba yra matomos prekės dėvėjimo žymės. Tokiu atveju Klientas turi teisę prekę atsiimti atgal.
 • Kartu su preke Klientas privalo pateikti raštišką prašymą, kuriame turi būti nurodyta grąžinimo priežastis ir Kliento banko sąskaitos numeris pinigų grąžinimui atlikti. Pasirašytas prašymas taip pat gali būti atsiųstas skanuotas elektroniniu paštu info@mossjewellery.com.
 • Siuntą aukščiau nurodytu adresu prašome siųsti registruotu paštu arba naudojant kurjerių paslaugas su įteikimu gavėjui. Būtina išsaugoti siuntos registracijos numerį.
 • Iki to momento, kai grąžinama prekė pasieks Individualią įmonę „M. Onaičio juvelyrika“, ji yra Kliento nuosavybė ir atsakomybė, todėl grąžindamas prekę Klientas turi įsitikinti, ar tinkamai ją supakavo, ar siuntimo metu ji nebus pažeista.
 • Gavus grąžinamą prekę, jeigu yra visos pinigų grąžinimo sąlygos, pinigai Klientui grąžinami per 15 darbo dienų į raštiškame prašyme nurodytą sąskaitą.
 • Jeigu prekės Klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės Klientas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta Individualiai įmonei „M. Onaičio juvelyrika“. Su Klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota. Kilus klausimams dėl gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamasi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir/ar „Lietuvos Prabavimo Rūmus“, galinčius konsultuoti, ar pretenzija yra pagrįsta.